NAKUPUJTE VÝHODNĚ! K VYBRANÝM PRODUKTŮM MÁTE OD NÁS DOPRAVU ZDARMA!

Modrá barva na zahradě je moderní

Nová barva roku 2024 Nova Blue

Sledujete aktuální a inovativní novinky v interiérovém i zahradním designu v roce 2024? Barvu roku 2024 s názvem Limitless v teplém pudrovém odstínu podobnému medu už jsme si představili. Benjamin Moore však představil pro rok 2024 také zcela novou barvu s názvem Blue Nova.

Nova Blue

Benjamin Moore z nadnárodní společnosti PPG představil pro rok 2024 novou barvu s názvem Blue Nova, která je jedinečným odstínem kombinujícím střední tóny modré a teplé podtónem fialové. Její všestrannost z ní činí ideální volbu pro různé prostory interiéru i exteriéru, kde může zdobit fasádu, rámy oken, dveře, zábradlí, ploty, polstery na zahradním nábytku a mnoho dalších doplňků.

Unikátní Blue Nova

Tuto barvu můžete použít k výmalbě stěn či zdí, na rámy oken i zárubně či plochu dveří, zábradlí i plotů, ale i jako barvu samotného nábytku. Nova Blue dodá každé místnosti i venkovnímu prostoru na zahradě dojem záhadné krásy a neutuchajícího klidu. Může být dominantní primární barvou na velkých plochách i sekundární či doplňkovou barvou na drobných dekoracích a různých doplňcích.

Tajuplná modř

Tak trochu mystický odstín modré bravy s jemným nádechem fialové je inspirován noční oblohou. Díky tomu tato barva vnáší do prostoru atmosféru hvězdné oblohy a vizuální vjem je provázený emocionálním zážitkem. V kombinaci s jinými odstíny barev a dekoracemi barva Nova Blue vytváří rozmanité formy atmosféry. Můžete tak docílit vzhledu moderní elegance i útulné pohody.

Vsaďte na trendy

Díky svému odvážnému přístupu k modrému odstínu protkanému teplými tóny fialové se Nova Blue stává v roce 2024 velmi trendy volbou. Benjamin Moore tak opakovaně přináší barvu, která není jen pouhým odstínem, ale vnáší do prostoru příběh, atmosféru, spiritualitu, nadčasovost, eleganci i pozitivní náladu. Může zdobit třeba vaše zahradní sestavy. Ať už jí využijete v maximální či minimální míře, Nova Blue vám umožní vyjádřit váš osobitý stylodvahou, originalitou a nestárnoucí elegancí.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Novinky

Zobrazit více