NAKUPUJTE VÝHODNĚ! K VYBRANÝM PRODUKTŮM MÁTE OD NÁS DOPRAVU ZDARMA!

Moderní zahrada s nábytkem od nás

Zahrada 2024? Zahrňte poutavé prvky!

V designovém světě roku 2024 se ve vnitřním i venkovním prostoru objevují originálně poutavé prvky, které vnášejí do prostředí vizuální zaujetí, estetickou hodnotu a emocionální zážitek. Zapojte do svých zahrad a okolí domů prvky kreativity, individuality a inovace i osobitý dynamický nádech.

Zaměření na solitérní prvky

Jedním z výrazných prvků, které architekti interiérů i exteriérů v roce 2024 budou hojně využívat, jsou designové akcenty, které se hned na první pohled stávají středobodem vaší pozornosti. Hojně k tomu využívají velmi inspirativní umělecká díla, originální doplňky, nekonvenční světelné zdroje a výrazné dekorativní objekty, které oživují prostor, respektují váš vkus a odkazují na vaše zájmy.

Dynamické barevné kombinace

Klíčovým prvkem se v zahradní architektuře stávají poutavě dynamické barevné kombinace a kontrasty. Nový hravý přístup k barevným odstínům otevírá prostor pro kreativitu a umí vytvářet unikátní vizuální dojmy. Velmi důležitou roli v poutavých exteriérech budou hrát různé textury a povrchy dřeva i textilních materiálů pro osobní vyjádření a prožívání nevšedních designových zážitků.

Kombinované textury látek a kresby dřeva

Kombinace jemných i hrubých látek, organických textur a luxusních materiálů přispívají k hmatatelnému a vizuálnímu bohatství v každém prostoru. Kombinace různých druhů, odstínů, textur a kreseb dřeva vytváří unikátní pastvu pro oči, jedinečný zážitek z dotyku a zároveň dodá prostoru osobitou hloubku. Ať už vsadíte na akácii, eukalyptus, teak, umělý ratan, kovové sestavy zahradního nábytku, nebo třeba kombinaci nerezu a teaku, výsledek bude fantastický.

Moderní technologie

Budoucnost patří moderním technologiím a interaktivním prvkům. Využívá je i zahradní design. Exteriér zdobí inteligentní osvětlení zahrad, teras, pergol, jezírek i bazénů, naprogramované otevírání i uzavírání, automatické závlahy a ventilace skleníků, audiovizuální systémy a další interaktivní prvky pro personalizaci prostoru a jeho přizpůsobení činnosti, denní době, náladě či potřebám. Poutavé prvky v designu pro rok 2024 kombinují vizuální umění, hravost s barvami i texturami a moderní technologie, které vytvoří prostředí plné individuality, kreativity a inspirace.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Novinky

Zobrazit více