Kamenná prodejna

tel. : 602 438 740

V naší prodejně se vzorkovnou si můžete zahradní nábytek prohlédnout a vyzkoušet.

Kladská 331/24
500 03 Hradec Králové

Po - Pá: 7:30 - 15:30

(po telefonické domluvě i mimo pracovní dobu )

 Podívejte se jak to u nás vypadá :

 

 

 

NOVINKY

arr3Veletrhy a výstavy 2019. Kde nás uvidíte ?Kde nás můžete vidět v roce 2019 ?  Opět budeme vystavovat a vy se tak budete moci příjít podívat... arr3Provozujeme půjčovnu grilů www.pujcimgrilhk.czVáháte s nákupem našeho grilu ? Navštivte naši půjčovnu a gril si můžete vyzkoušet za velmi nízkou... arr3Texim zahradní nábytek přispěl na dobrou věc25.6. jsme se účastnili akce DOBROTY S PŘÍBĚHEM, kde jsme jako sponzor věnovali zahradní nábytek pro...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Připlatili byste si za prodloužení záruky ze 2 na 3 roky ?

Rozhodně Ano 33% Spíše Ano 21% Spíše Ne 19% Rozhodně Ne 27%

Informace o materiálech
Zahradní nábytek - informace

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek patří mezi nejdůležitější součásti každé zahrádky. Je jedno jestli máte malou zahrádku, nebo zahradu s větší rozlohou, ale pokud chcete aby vaše zahrádka vypadala atraktivněji je určitě velmi dobré aby ji zdobil nějaký zahradní nábytek. Vaše zahrádka vás prezentuje a proto by měl každý dbát na výběr vhodného zahradního nábytku. Určitě tam každý tráví hodně volného času relaxováním a základem odpočinku je prostředí, čímž je příjemnější tím je i náš odpočinek kvalitnější. Další důvod proč by měla naše zahrádka vypadat dobře je ten, že v zahrádce přijímáme i hosty a proto bychom měli dbát na výběr vhodného zahradního nábytku.

Pokud kupujeme zahradní nábytek tak bychom si měli promyslet velmi důležitou věc a tou je umístění nábytku. Či nábytek umístíme na terasu, nebo do zahrady. Dále je také důležité jaký chcete rozsah sedací soupravy a také myslet i na to, kde nábytek přes zimu uložíte.Ten, kdo nemá dostatečný prostor pro uskladnění robustních nábytkových sestav jistě ocení možnost volby mezi jednoduššími sestavami. Také majitelé balkonů a menších zahrádek ocení jednodušší sestavy. Na druhou stranu pro majitele větších zahrádek, který potřebují i ??velký prostor pro očekávanou návštěvu je vhodnější sáhnout po pevném a pohodlném nábytku. Ideální by byly široké židle, dlouhé lavice a pevný stůl. To se doporučuje i při častém používání.

Výběr materiálu je také velmi důležitý a existuje velmi široký výběr. V naší nabídce najdete zahradní nábytek, který je vyroben ze 4 druhů materiálu (TEAK, eukalyptus, Akácie, UMĚLÝ RATAN). Připravili jsme pro vás krátký souhrn informací o každém materiálu, který najdete níže.

Ošetřování Zahradního nábytku

Je velmi důležité abyste se o zahradní nábytek dobře starali a alespoň dvakrát ročně ho natřeli ochranným olejovým nátěrem, který bude nábytek chránit před vnějšími vlivy přírody.Frekvece natírání záleží ale na počasí, nebo pokud ho před deštěm chráníte aspoň plachtou.Před nátěrem je velmi důležité nábytek nejprve očistit od nečistot a pak nanášet nátěr.Návod jak postupovat při ošetřování zahradního nábytku najdete v sekci ošetřování zahradního nábytku, stejně tak bude přiložen ke každé dodávce zahradního nábytku.

Uchovávání nábytku přes zimu

Zahradní nábytek může být venku ponechán celý rok avšak pokud se tak rozhodnete je velmi důležité abyste se ujistili, že jsou veškeré šrouby a spoje nábytku pečlivě utažené. V opačném případě se může stát, že v důsledku pnutí zmrzlé vody dojde k popraskání dřeva.Voda by pronikla do prostor, které vznikly nedôrazným dotažením šroubů a kování. Doporučujeme nábytk i zakrýt.

Pokud se nábytek rozhodnete přes zimu uskladnit, tak byste měli vědět, že není dobré ho skladovat v teplé místnosti, ale nejideálnější by byla garáž, kde by nábytek byl v suchu a zároveň by měl dostatečnou ventilaci.

Praskliny a pokřivení

Dřevo je přírodní produkt, který se stále mění i po průmyslovém zpracování. Říká se, že dřevo pracuje. Důsledkem tohoto pracování dřeva může proto někdy docházet k tvoření menších prasklin nebo k mírnému křivení. Toto je přírodní vlastnost, a reklamace vztahující se na tyto změny se zamítají. Avšak v extrémních případech, kdyby se nábytek následkem prasklin či křivení stal nepoužitelným tak jsou tyto reklamace považovány za oprávněné a nábytek vám je vyměněn.

Pravidelné utahování šroubů

Je velmi důležité aby byl veškerý spojovací materiál vždy dobře poutahovaný. Při časté manipulaci s nábytkem se šrouby často uvolňují a neutažené se při zatížení mohou zlomit nebo jinak poškodit. Je nezbytné aby se šrouby nebo jiné spoje pevně utáhli hlavně vždy před začátkem zimy, aby vlivem mrazu nedošlo k trvalým poškozením.

Nzk1ZWMwY