Kamenná prodejna

tel. : 602 438 740

V naší prodejně se vzorkovnou si můžete zahradní nábytek prohlédnout a vyzkoušet.

Kladská 331/24
500 03 Hradec Králové

Po - Pá: 7:30 - 15:30

(po telefonické domluvě i mimo pracovní dobu )

 Podívejte se jak to u nás vypadá :

 

 

 

NOVINKY

arr3Veletrhy a výstavy 2019. Kde nás uvidíte ?Kde nás můžete vidět v roce 2019 ?  Opět budeme vystavovat a vy se tak budete moci příjít podívat... arr3Provozujeme půjčovnu grilů www.pujcimgrilhk.czVáháte s nákupem našeho grilu ? Navštivte naši půjčovnu a gril si můžete vyzkoušet za velmi nízkou... arr3Texim zahradní nábytek přispěl na dobrou věc25.6. jsme se účastnili akce DOBROTY S PŘÍBĚHEM, kde jsme jako sponzor věnovali zahradní nábytek pro...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Připlatili byste si za prodloužení záruky ze 2 na 3 roky ?

Rozhodně Ano 33% Spíše Ano 21% Spíše Ne 19% Rozhodně Ne 27%

» Historie firmy

Firma TEXIM s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991,kdy začínala jako velkoobchod s pracovními rukavicemi,gumarenským zbožím a různými druhy těsnění.Postupem času se dostala i k výrobě těsnění a výrazně rozšířila sortiment.

Dnes najdete v našem katalogu od vodovodního a topenářského těsnění,těsnění přírub a ventilů,která vyrábíme v různých rozměrech,přes další potřeby pro vodoinstalace a motáže topení,dále potřeby pro zahradu,domov,stavebnictví,kvalitní samolepící těsnění do oken a dveří i speciální profily pro truhláře a výrobce oken a dveří.

Dále dodáváme bezasbestové těsnící desky(náhrada klingeritu),pryžové desky standartní s plátnem i bez plátna,olejivzdorné,silikonové na teploty do 180 °C,pryž VITON,ucpávkové šňůry na pumpy,čerpadla,ventily a také těsnící šňůry do kamen,kotlů a krbů.

Naše činnost je také směřována na dodávky speciálních průmyslových těsnění a ucpávek pro energetiku (teplárny a elektrárny),strojírenské firmy,chemický průmysl atd.Veškeré požadavky i pro tento sortiment pro Vás na požádání vyrobíme a zajistíme.více i na www.teximtesneni.com


Vlastníme CNC vyřezávací plotr ATOM s pracovní plochou 300 x 155 cm (2 desky).Řezání různých typů materiálů do tloušťky 2cm,všech velikostí i těch nejmenších.

Nově máme v nabídce zahradní dřevěný nábytek z eukalyptu,3 druhy zahradních dřevěných sestav,ale i židle a stoly.Dále pak manipulační techniku - kolečka,rudly a paletovací vozíky.

Zboží je možno objednat zde v internetovém obchodě, telefonicky,faxem,e-mailem nebo u našich obchodních zástupců.Zboží je možno zasílat poštou nebo PPL,GP do 24hod.

Věříme,že zboží dodávané firmou TEXIM s.r.o. Hradec Králové přispěje ke zdárnému uspokojení všech požadavků Vašich nebo Vašich zákazníků.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

sk
slovak
14.01.2010 22:45
img img
Re: sk
Admin
05.02.2013 11:49
M2EwNT